شروع ثبت نام دوره مدیریت اجرایی MBAاز روز پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

دوره مدیریت اجرایی (MBA) یکی از کاربردی ترین دوره های آموزشی در حوزه مدیریت و کسب وکار است که برای پنجمین سال متوالی با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری درموسسه آموزش عالی آرمان برگزار میشود..

این دوره که مخاطب اصلی آن مدیران و کارشناسان شرکتهای تجاری و همچنین کلیه افرادی است که بدنبال ارتقاء سطح شغلی و مدیریتی خود میباشند توسط  دپارتمان تخصصی مدیریت موسسه طراحی و با پشتوانه اساتید مجرب هیأت علمی که ضمن دارا بودن مدارج عالی علمی ، سابقه فعالیت حداقل ۲۵ ساله در صنعت را نیز دارند اجرا میشود.

MBAحروف اول  Master of Business Administration، به معنی مدیریت ارشد کسب و کار می باشد.  این دوره برای ارتقاء مدیران حرفه اي و آینده نگر و با هدف کسب دانش و مهارت‌های مديريت کسبوکار  برگزارمیگردد تا بتوانند در تدوين جهت‌گیرهای راهبردی و همچنين حل مسائل واقعي محيط كار موثر باشند.MBAدر کشورهای توسعه یافته دوره ای شناخته شده و بسیار پرطرفدار بشمار می رود.

این دوره در چهار ترم  طراحی و در ترم اول درس های بسیار کاربردی و مهم "مهارتهای مدیران" و " تحلیل رفتاری و مدیریت منابع انسانی " ارائه گردیده است. و کلیه کلاسها در روزهای پنج شنبه بصورت هردوهفته یکبار برگزار میشود.

لازم به ذکر است شروه این دوره ها از مهرماه و همزمان با شروع سال تحصیلی جدید می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۰۵۱۶۶ تماس حاصل نمایید.

تعداد بازدید: 605 نوشته شده توسط مدیریت سایت